Vievio buitinių paslaugų centrui jau metai!

2020 m. liepos 1 d. Vievio neįgaliųjų draugija pradėjo teikti paslaugas projekte "Nuo globos link galimybių: bendruomenių plėtra" proto ir psichikos negalią turintiems asmenims. Vievio neįgaliųjų draugijos socialinėse dirbtuvėse „Vievio buitinių paslaugų centras“ jau darbuojasi 9 asmenys. Dalyviams pasiūlėme kasdienį darbinį užimtumą kuris ugdo socialinius, darbinius bei kitus žmogui svarbius įgūdžius reikalingus ateityje susirasti darbą atviroje darbo rinkoje.

Pradėjome sunkiai - laikinose patalpose, kur pirmą dieną teturėjo suolą ant kurio susėdę žvalgėmės suprasdami, jog laukia ne vienas iššūkis. Tačiau nepabūgę nežinomybės ir problemų tvirtai žengėme į priekį kaip tikra šeima. Dirbtuvių dalyviai, personalas ir itin mus palaikanti Vievio bendruomenė padėjo Vievio buitinių paslaugų centre sukurti jaukius ir šiltus "namus". Jų paaukotų baldų ir kitų buities reikmenų dėka galėjome tęsti veiklą. Ačiū Jiems už supratingumą!

Šiandien galima pasidžiaugti Vievio buitinių paslaugų centro dirbtuvių dalyvių stiprybe, užsispyrimu ir darbais, kurie džiugina Vievio ir apylinkių gyventojus. Nepabūgę karantino žmonės dirbo namuose: gamino rankdarbius ir padėjo bendruomenės žmonėms - žiemą tvarkė daugiabučio laiptinę, valė sniegą žiemą, pavasarį tvarkė kiemus, sukasė ir ravėjo daržus, tvarkė kapus.

Pirmi mūsų veiklos metai prabėgo, įsitikinome, jog Vievio buitinių paslaugų centras bei jo talkininkai tapo svarbia ir reikalinga Vievio bendruomenės dalimi. Tai įrodo, kad kiekvienoje negalioje yra daugybė galios. 

Designed with Mobirise web maker